Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Artan su kullanımı:

Günümüzde bizler bir su talebi artışının ortasındayız. Japonyada ve diğer ülkelerde tüketiciler,suyun en bol ahayti kaynaklarımızdan birisi olmasına rağmen çok çeşitli tiplerde şişelenmiş ve kutulanmış su satın almaktadırlar. Yapılan araştırmalarda elde edilen veriler, mineral suların normal musluk suyu için ölçülen + 400 m V lik genel değerden çok az miktarda daha düşük bir değer olan + 200 m V lik bir ORP değerine sahip olabileceğini göstermektedir.

ORP açısından bakıldığında en azından mineral suların az bir miktarda da olsa musluk suyundan daha iyi olduklarını söyleyebiliriz.

Satış amaçlı olarak işleme tabii tutulmuş herhangi bir bir suyla karşılaştırıldığında, kendine özgü genel -200 lük kırma ( reduction) potansiyeline sahip İyonizernden –SUYU İYONİZE EDİCİ CİHAZ –elde edilen su; aktif oksijen radikallerini yok etme kabiliyeti açısından karşılaştırmanın tamamen dışında kalmaktadır.

SUYUNUZ YAŞAMIN KAYNAĞINDAN GİBİ

Bazı kanser hastalarının neden hayatta kaldıklarını merak ettiniz mi, bazıları hayatlarını kaybetti. Radyo ve kemoterapi tek başına neden çok riskli? Ganoderma Lucidum bitkisi, yüksek şifa şansı için konvansiyonel kanser tedavisini nasıl destekliyor? 

...

Ganoderma'da Triterpenler

 Bitkisel maddeler olarak da bilinen Triterpenler, Ganoderma'ya acı tadını veren aktif bileşenlerdir. Bu maddeler aynı zamanda Curcubitaceae familyası için salatalık, balkabak, koloni, kemik iliği ve yumrularnd acılığa neden

...

Organik Germanyum Ganodermada ne kadar önemli?

 Ganodermayı tıbbi değerleriyle o kadar değerli yapan şey nedir? Evet,

...

Ganoderma Yetiştiriciliği sağlık etkinliğini nasıl etkiler?

 

Eski zamanlarda, sadece derin orman ve dağ kayalıklarında Ganoderma bulabilirdiniz. Bilimsel Ganoderma yetiştiriciliği o zamana kadar iyi bilinmiyordu. Çok nadir bulunan bir bitki olarak,

...

Neden Ganoderma sporu, Ganoderma büyümesi ve insanoğlu için önemlidir?

Ganoderma nasıl büyür ve yayılır? Ganoderma sporunun insana yönelik önemi nedir? 

Ganoderma Lucidum meyve gövdesinin olgunlaştığı her yaz ve sonbahar, bu mantardan duman çıkıyor

...