Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kanserin tek bir nedeninden bahsetmek mümkün değildir, fakat bazı çevresel faktörlerin belirli kanser tiplerinin oluşumu ile ilgili olduğu kesinleşmiştir. Sigara ile akciğer kanseri ve ultraviole ışını ile cilt kanseri direkt ilişkilidir. Buradan çok fazla sigara içenlerin tamamı akciğer kanseri, aşırı güneş ışığına maruz kalanların da tamamı cilt kanseri olacak anlamı çıkartılmamalıdır, çünkü hiç sigara içmemiş bir kişide de akciğer kanserine rastlanabilir. Ancak sigara içenlerin, içmeyenlere göre 10-20 kat daha fazla akciğer kanseri riski taşıdığı kesindir.

kanser_nedenleri

Çevre, yaşam tarzı ve kalıtımdan oluşan faktörler kanserin sebepleri üzerinde rol oynar. Genlerinizle ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey yoktur (en azından şu anda); fakat bu risk faktörlerinden bazıları sizin kontrolünüz altındadır. Bunları tespit ederek yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapabilirseniz, kansere yakalanma ihtimalinizi azaltabilirsiniz.

İşte bu eski tıbbi metnin Ganoderma Lucidum'daki çevirileri. En çok bahsedilen sağlık yararlarının daha sonra bu bitki üzerindeki tıbbi araştırmalar tarafından kanıtlandığını bulmak inanılmaz. 

Ganoderma, 4 TCM ilkesiyle sağlığınızı nasıl geliştirir?

Geleneksel Çin Tıbbı veya TCM, hastalıkları iyileştirmek için doğal şifalı bitkileri nasıl kullanıyor? Arkasındaki iyileştirme

...

Bazı kanser hastalarının neden hayatta kaldıklarını merak ettiniz mi, bazıları hayatlarını kaybetti. Radyo ve kemoterapi tek başına neden çok riskli? Ganoderma Lucidum bitkisi, yüksek şifa şansı için konvansiyonel kanser tedavisini nasıl destekliyor? 

...

Ganoderma'da Triterpenler

 Bitkisel maddeler olarak da bilinen Triterpenler, Ganoderma'ya acı tadını veren aktif bileşenlerdir. Bu maddeler aynı zamanda Curcubitaceae familyası için salatalık, balkabak, koloni, kemik iliği ve yumrularnd acılığa neden

...

Ganoderma bitkisi ile ne zaman iyileşeceksin? 

Ganodermayı ne kadar süre ile almalısınız? Ne zaman iyileşme

...

Acil durumlardan kurtulmak için Ganoderma kullanılabilir mi? 
 

Çoğu zaman, cevap büyük bir HAYIR! Ganoderma bitkisi tıbbi

...