Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- nasıl çalışırlar:

İyonizer -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- ; evinize gelen suyu içmeden yada suyu mutfakta yemek ve temizlik amacıyla kullanmadan önce musluk suyu üzerinde elektroliz işlemini gerçekleştirmek için evinizin su hattına bağlanan bir cihazdır. Özel bir ilave parça, musluktan gelen şehir suyunu bir plastik hortum vasıtasıyla iyonçiftliği itesine geri göndermektedir. İyonizer ünitesi -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- içerisindeki su, öncelikle aktif kömür ile filtre edilir. Sonrasında, filtre edilmiş olan su, elektroliz işleminin gerçekleştiği yer olan ikinci elektroliz odacığına geçer.

su_iyonize_edici_cihaz

Katyonlarla, pozitif iyonlar katodik su ( yüzey gerilimi azaltılmış su ) meydana getirmek için negatif elektrodlu kürecikler üzerinde toplanırlar.

Anyonlarla, negatif yüklü iyonlar, anodik su ( oksidize su ) yapmak için pozitif elektrodlu kürecikler üzerinde toplanırlar.

alkali_su_iyonizer

Elektroliz boyunca, yüzey gerilimi azaltılmış su ,sadece fazla miktarda elektron (e-) kazanmakla kalmamakla birlikte, H2O demetinin ebat olarak demet başına yaklaşık 10-13 molekülden, demet başına 5-6 molekül seviyesine düşmüş olarak görülür.

su_molekulleri

Musluktan yüzey gerilimi azaltılmış su gelmekte, ve evyenin içine giden ayrı bir hortumdan da oksidize su gelmektedir. Yüzey gerilimi azaltılmış suyu içmek ve yemek yapmak için kullanabilirsiniz. Oksidize suyun sahip olduğu oksidasyon potansiyeli, bu suyun iyi bir sterilizasyon malzemesi olarak kullanılmasını, ellerin yıkanmasında ideal olmasını, besin maddelerinin ve mutfaktaki kapların yıkanmasında kullanılmasını ve ufak yaraların temizlenmesi a macıyla kullanılmasını sağlamaktadır.

Bazı kanser hastalarının neden hayatta kaldıklarını merak ettiniz mi, bazıları hayatlarını kaybetti. Radyo ve kemoterapi tek başına neden çok riskli? Ganoderma Lucidum bitkisi, yüksek şifa şansı için konvansiyonel kanser tedavisini nasıl destekliyor? 

...

Ganoderma'da Triterpenler

 Bitkisel maddeler olarak da bilinen Triterpenler, Ganoderma'ya acı tadını veren aktif bileşenlerdir. Bu maddeler aynı zamanda Curcubitaceae familyası için salatalık, balkabak, koloni, kemik iliği ve yumrularnd acılığa neden

...

Organik Germanyum Ganodermada ne kadar önemli?

 Ganodermayı tıbbi değerleriyle o kadar değerli yapan şey nedir? Evet,

...

Ganoderma Yetiştiriciliği sağlık etkinliğini nasıl etkiler?

 

Eski zamanlarda, sadece derin orman ve dağ kayalıklarında Ganoderma bulabilirdiniz. Bilimsel Ganoderma yetiştiriciliği o zamana kadar iyi bilinmiyordu. Çok nadir bulunan bir bitki olarak,

...

Neden Ganoderma sporu, Ganoderma büyümesi ve insanoğlu için önemlidir?

Ganoderma nasıl büyür ve yayılır? Ganoderma sporunun insana yönelik önemi nedir? 

Ganoderma Lucidum meyve gövdesinin olgunlaştığı her yaz ve sonbahar, bu mantardan duman çıkıyor

...