Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano supreno premium cinsel gücü artırıcı kahve

Supreno Premium Coffee, yumuşak ve kremalı kahveden hoşlanan kişiler için özel olarak harmanlanmıştır.

Tongkat Ali, Ginseng ve Ganoderma lucidium özü birleşimi orjinal aromasını muhafaza eden apayrı bir çeşni oluşturmuştur.

Supreno Premium Coffee, her türlü durum için mükemmel bir enerji verici içecektir.
Supreno Premium Coffe tüm durumlar için enerji arttıran mükemmel bir meşrubattır.
Takdim :Özel ambalajında 21 gr.lık poşetlerde 20 adet bulunur.

Gano supreno premium tongkat ali ve ginseng ile cinsel gücünüz doruklara ulaşırFarmakolojik değerler:
Adenozin; Kollestrolü düşürürken ,yağların yakılmasına etkii olur.Dolaşım Sisteminde kan damarlarını Düzgün İşleyişine yardımcı olur .Dolaşım sisteminde kan damarların
düzgün işleyişine yardımcı olur.Tıkanma riskini azaltır.Metobolik hızı dengeler ve vücudu canlandırır.

Triterpen: Sindirim Sistemini Güçlendirir. Alerjilere karşı koruma sağlar.kolestrolü Düşürür.

Ginseng ve Tongkat Ali : Egzersiz sırasında enerji ve dayanıklılığı artırır.Cinsel Libido Artışına yardımcı olur.
Kan dolaşımını düzenler.Sinir Sistemini dengeler.Bağışıklık sistemini güçlendirir.sindirim sistemi fonksiyonlarını düzenler.

Yorum:

Gano Suprene Premium coffee bu alandaki diğer ürünlerden oldukça farklıdır. İçeriğindeki reishi mantarı adıyla da bilinen ganoderma lucidum uzakdoğuda binlerce yıl öncesinden bilinen bir bitki olup 200'ün üzerindeki farklı türün uzun araştırmalar sonucu bulunan en etkili 6 çeşidinin etkili karışımından oluşmuş bir özüt olup uzun vade de detoks etkisi yaparak sağlığa zararlı olan meteryallerin vücutdan atılımını sağlamaktadır. Eğer cinsel sağlığınızda bir problem yaşıyorsanız öncelikle doktorunuza başvurunuz, doktorunuzun çizeceği yol haritasında ilerleyin. Bu esnada spor yapma alışkanlığınız yoksa hafif sporlardan vücudunuzu çok fazla yormayacak şekilde yaparak spor yapmayı alışkanlık haline getirin. Beslenmenize ve içeceklerinize özellikle dikkat edin. Supreno premium kahveyi de düzenli olarak tükettiğinizde cinsel gücünüzü artırmaya yardımcı olacağını siz de göreceksiniz. Nasıl ki kilolar kısa süre içerisinde alınmadıysa kısa süre içerisinde verilmesi de sağlık açısından olumlu olmayacaktır. Önemli olan önce sorunu tespit edip hedefe disiplinli olarak ilerlemektir. Sorunu tespit etmekte muhakkak bir uzman yardımı almanız gerekmektedir. Supreno premium kahvenin en güzel yanı cinsel sorunu olan ya da olmayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olmasıdır.