User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

GANO ÜÇÜ BİRARADA KAHVE


Gano üçü birarada (3in1) lezzetini sağlıklı tadın
GANOCAFE 3-IN-1 Bu kahve karışımı sadece 8.4mg kafein içerir.Ganoderma ile kahve kombinasyonu olan dünyanın ilk sağlıklı kahvesidir ve Gano Excel in buluşudur. GanoCafe üçü bir arada,Ganoderma Lucidium özütü,kaliteli kahve ve şekerden yapılan besleyici,sağlıklı bir içecektir. 21g lık poşetlerde 1 kutuda 20 adet mevcuttur.

İçeriği: Kahve,Ganoderma Lucidium Özütü,Şeker, Krema(Süt ürünü içermez)

Besin Öğeleri: Kalori:78.96 , Toplam Karbonhidrat:12.18g , Şeker:10.5g , Kafein:8.4mg , Toplam yağ:0.44g , Kolesterol:0mg , Sodyum:26.25mg , Kalsiyum:13.23mg , Demir:0.24mg , Potasyum:130mg , Fosfor:65.1 , Protein:176mg , VitaminC:9.04mg , Vitamin B3:17.3mg

Farmokolojik Değerler:

- Polisakkarit : İşlevsel olarak,Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kan sistemindeki şeker seviyesini dengeler.

- Organik Germanyum: İşlevsel olarak, Kan sistemindeki Oksijen seviyesini arttırır. Bağışıklık Sistemini kuvvetlendirir. Bitkinliği azaltır,canlılığı arttırır.

-Vitamin: İşlevsel olarak, Sağlıklı bir vücut için küçük miktarlarda ihtiyaç duyulur.Psikolojik proses ve vücut metabolizmasında önemli rol oynar.

Yorum:

Gano üçü birarada , 3in1 kahve ürünlerine alışkın kişiler için geliştirilmiş bir üründür. Düşük kafein miktarı, süt ürünü içermeyen kreması, organik şeker kamışı özütünden üretilmiş şekeri ile klasik üçübiraradalardan çok farklı olduğu gibi içerdiği ganoderma lucidum (kırmızı mantar ekstraktı) ile de dünyanın ilk sağlıklı üçübirarada kahvesi olma özelliğini sağlamıştır. Bu tada aşina olan kişiler hiç yabancılık çekmeyecekleri gibi sağlık bakımından mucizevi etkilerinden de yararlanma şansına sahip olacaklardır.